خانهخبرعرضه گلکسی رینگ از فصل سوم 2024

عرضه گلکسی رینگ از فصل سوم 2024
ع

سامسونگ در رویداد Galaxy Unpacked خود با ردیاب Galaxy Ring تیزر «یک چیز دیگر» را منتشر کرد. در حالی که ما فقط یک تیزر در رویداد دریافت کردیم، Avi Greengart، تحلیلگر فناوری، جزئیات بیشتری را بر اساس دسترسی زودهنگام با نمونه اولیه واحد Galaxy Ring به اشتراک گذاشت.

این پوشیدنی بسیار سبک است و در اندازه های مختلف تا سایز 13 ایالات متحده (قطر 22.2 میلی متر) عرضه می شود. گلکسی رینگ در 3 متریال ساخته می شود و گفته می شود اواخر امسال عرضه خواهد شد. تصاویر تیزر گلکسی رینگ پین‌های پوگو را برای شارژ در کنار ضربان قلب، نظارت بر SpO2، خواب و ردیابی استرس نشان می‌دهند.

بر اساس شایعات قبلی، گلکسی رینگ ممکن است در سه ماهه سوم سال 2024 معرفی شود، اما سامسونگ هنوز هیچ جزئیات رسمی عرضه را به اشتراک نگذاشته است.

علی جیرودی

نویسندگی خبر، هنری است که از عمق دل و ذهن نویسنده سرچشمه می‌گیرد و به جهانی از خوانندگان می‌رسد. علاقه من به این حرفه، نه تنها از آرزوی انتقال اطلاعات و داستان‌ها نشأت می‌گیرد، بلکه از تمایل به ایجاد تأثیر مثبت در جامعه و ارتقاء آگاهی عمومی. هر خبری که می‌نویسم، فرصتی است برای روایت حقیقت، ارائه دیدگاه‌های متفاوت و برانگیختن گفتگوهای سازنده. این علاقه، مرا به دنبال کشف موضوعات جدید و ارائه روایت‌هایی دقیق و جذاب می‌کشاند، و من را در مسیری قرار می‌دهد که هر روز با چالش‌های تازه و فرصت‌های نوین روبرو شوم.

تبلیغات

مطالب مرتبط

1 نظر

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

آخرین مطالب

Zeitersparnis : kunden. ات. ות.