خانهخبرتلفن همراهرکوردشکنی گلکسی اس 24: ستاره‌ای درخشان در آسمان فروش سامسونگ

رکوردشکنی گلکسی اس 24: ستاره‌ای درخشان در آسمان فروش سامسونگ
ر

سامسونگ با عرضه گلکسی اس 24، بار دیگر نشان داد که چرا یکی از پیشگامان بازار تلفن همراه است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، فروش جهانی گلکسی اس 24 در سه هفته اول پس از عرضه، 8% بیشتر از گلکسی اس 23 بوده است. این رشد فروش در برخی مناطق حتی بیشتر نیز گزارش شده است. به عنوان مثال، در کره جنوبی، فروش این مدل 22% بیشتر و در ایالات متحده 14% بیشتر از مدل قبلی بوده است.

گلکسی اس 24 اولترا با تشکیل 52% از کل فروش، پرفروش‌ترین مدل در میان سه مدل عرضه شده بوده، که نشان‌دهنده استقبال چشمگیر مشتریان از این مدل پرچم‌دار است. این در حالی است که مدل پایه گلکسی اس 24 و گلکسی اس 24 پلاس به ترتیب 27% و 21% از فروش را به خود اختصاص داده‌اند.

این موفقیت فروش، علی‌رغم کاهش قابل توجه سود شرکت سامسونگ در سه ماهه اول سال 2023، حاصل شده است. سامسونگ اعلام کرده بود که فروش سری گلکسی اس 23 در اروپا، هند، خاورمیانه و آمریکای لاتین 1.7 برابر بیشتر از سری گلکسی اس 22 بوده است. با این حال، گلکسی اس 24 با شکستن رکوردهای پیشین در فروش پیش‌سفارش، نشان داد که سامسونگ همچنان در مسیر رشد و توسعه قرار دارد.

با توجه به این داده‌ها، می‌توان نتیجه گرفت که استقبال از گلکسی اس 24 نسبت به گلکسی اس 23 بیشتر بوده و این مدل جدید، موفقیت بزرگی برای سامسونگ به حساب می‌آید. این موفقیت نشان‌دهنده توانایی سامسونگ در نوآوری و پیشبرد فناوری‌های جدید در بازار رقابتی تلفن‌های هوشمند است.

علی جیرودی

نویسندگی خبر، هنری است که از عمق دل و ذهن نویسنده سرچشمه می‌گیرد و به جهانی از خوانندگان می‌رسد. علاقه من به این حرفه، نه تنها از آرزوی انتقال اطلاعات و داستان‌ها نشأت می‌گیرد، بلکه از تمایل به ایجاد تأثیر مثبت در جامعه و ارتقاء آگاهی عمومی. هر خبری که می‌نویسم، فرصتی است برای روایت حقیقت، ارائه دیدگاه‌های متفاوت و برانگیختن گفتگوهای سازنده. این علاقه، مرا به دنبال کشف موضوعات جدید و ارائه روایت‌هایی دقیق و جذاب می‌کشاند، و من را در مسیری قرار می‌دهد که هر روز با چالش‌های تازه و فرصت‌های نوین روبرو شوم.

تبلیغات

مقالات جدید

مقالات مرتبط

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

پیشنهاد سردبیر

کتاب شیمی مواد غذایی.