خانهخبرزمزمه‌ای به سوی موسیقی: نوآوری یوتیوب موزیک برای یافتن آهنگ‌ها

زمزمه‌ای به سوی موسیقی: نوآوری یوتیوب موزیک برای یافتن آهنگ‌ها
ز

یوتیوب موزیک به تازگی ویژگی جدیدی را معرفی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد با زمزمه کردن، آهنگ‌های مورد نظر خود را پیدا کنند. این قابلیت، که “Hum to Search” نام دارد، در ماه اکتبر ۲۰۲۳ (مهر و آبان ۱۴۰۲) به نسخه‌ی اندروید یوتیوب اضافه شده و با ضربه زدن روی برگه‌ی Music قابل دسترسی است.

برای استفاده از این ویژگی، کاربران باید ابتدا از جست‌وجوی صوتی یوتیوب به قابلیت جست‌وجوی آهنگ سوئیچ کنند. سپس، آهنگ مورد نظر را حداقل به‌مدت سه ثانیه زمزمه کنند یا آن را برای یوتیوب پخش کنند تا به محتوای مرتبط با آن هدایت شوند. این ویژگی جذاب، که پیش از این در Google Play Music ارائه شده بود، اکنون به یوتیوب موزیک اضافه شده و جست‌وجوی آهنگ‌ها را برای کاربران بسیار آسان‌تر کرده است.

این به‌روزرسانی، که فعلاً به‌صورت آزمایشی ارائه شده، امکان پیدا کردن آهنگ‌هایی را که در اطرافتان در حال پخش‌شدن هستند، فراهم می‌کند و انتظار می‌رود که به‌زودی برای تمام کاربران در دسترس قرار گیرد.

علی جیرودی

نویسندگی خبر، هنری است که از عمق دل و ذهن نویسنده سرچشمه می‌گیرد و به جهانی از خوانندگان می‌رسد. علاقه من به این حرفه، نه تنها از آرزوی انتقال اطلاعات و داستان‌ها نشأت می‌گیرد، بلکه از تمایل به ایجاد تأثیر مثبت در جامعه و ارتقاء آگاهی عمومی. هر خبری که می‌نویسم، فرصتی است برای روایت حقیقت، ارائه دیدگاه‌های متفاوت و برانگیختن گفتگوهای سازنده. این علاقه، مرا به دنبال کشف موضوعات جدید و ارائه روایت‌هایی دقیق و جذاب می‌کشاند، و من را در مسیری قرار می‌دهد که هر روز با چالش‌های تازه و فرصت‌های نوین روبرو شوم.

تبلیغات

مقالات جدید

مقالات مرتبط

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

پیشنهاد سردبیر

کتاب شیمی مواد غذایی.