خانهخبرلیست شدن نات کوین در بایننس، اوکی اکسچنج و بای بیت

لیست شدن نات کوین در بایننس، اوکی اکسچنج و بای بیت
ل

 نات کوین (NOT) به‌صورت رسمی در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ماه در حداقل سه صرافی بزرگ لیست شده است. این صرافی‌ها عبارتند از:

  1. بایننس (Binance): نات کوین در روز ۱۶ می ۲۰۲۴ (معادل ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳) به وقت یو تی سی (که در ایران ۳ و نیم ظهر خواهد بود) لانچ می‌شود. همچنین، ۲۲ ساعت پس از لیست شدن، یعنی در ۲۸ اردیبهشت ماه ساعت ۱ و نیم ظهر به وقت ایران، امکان برداشت نات کوین نیز باز خواهد شد. از این زمان به بعد، می‌توانید نات کوین‌های خود را به کیف‌پول‌هایی که از تون کوین پشتیبانی می‌کنند، منتقل کنید.
  2. اوکی اکسچنج (OKX): قبل از لانچ رسمی نات کوین، این صرافی یک ایردراپ برای توزیع نات کوین برنامه‌ریزی کرده است.
  3. بای بیت (Bybit): نیز اعلام کرده که نات کوین در ۱۶ می ۲۰۲۴ لانچ می‌شود.

با لیست شدن در این صرافی‌ها، امکان واریز و برداشت نات کوین نیز باز خواهد شد. همچنین، این توکن‌ها در اکثر صرافی‌ها قابل توجهی نیز از طریق ایردراپ‌ها به کاربران ارائه می‌شوند. پس اگر امکان فعالیت در این صرافی‌ها را دارید، توصیه می‌شود که از این فرصت استفاده کنید.

رحمت علیزاده

آموزش، پلی است که ما را از دانش امروز به دستاوردهای فردا می‌رساند. علاقه من به آموزش نه تنها از روی کنجکاوی و تشنگی برای دانستن نشأت می‌گیرد، بلکه از اعتقاد راسخ به اینکه هر فردی می‌تواند با یادگیری مستمر، زندگی خود و جامعه‌اش را بهبود بخشد. آموزش، ابزاری قدرتمند برای رشد شخصی و حرفه‌ای است و من به این فرصت برای گسترش دیدگاه‌ها و مهارت‌هایم ارزش می‌گذارم. این علاقه، نه تنها مرا به یک دانش‌پژوه مادام‌العمر تبدیل کرده، بلکه مرا به اشتراک‌گذاری دانش و تجربیاتم با دیگران ترغیب می‌کند تا در نهایت، جهانی داناتر و متحدتر بسازیم.

تبلیغات

مقالات مرتبط

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید