خانهخبرتلفن همراهاپل در حال کار بر روی یک تاشو 8 اینچی است

اپل در حال کار بر روی یک تاشو 8 اینچی است
ا

بر اساس گزارش جدید «منابع صنعتی» در کره، اولین دستگاه تاشو اپل ممکن است در سال 2026 یا 2027 وارد بازار شود. اندازه صفحه نمایش داخلی آن حدود 7-8 اینچ خواهد بود و بنابراین طبق برخی شایعات می تواند جایگزین آی پد مینی در مجموعه اپل شود.

با این حال، مشخصات و مشخصات آن هنوز نهایی نشده است. علاوه بر این، اپل در حال آزمایش نسل جدید آی‌پد مینی با صفحه‌نمایش OLED است که اگر بخواهد به سرعت تولید آن را متوقف کند و جای تاشو را باز کند، چندان منطقی نخواهد بود.

اپل در حال کار بر روی یک تاشو 7-8 اینچی برای سال های 2026-2027 است.
طبق گزارش ها، اپل در حال آماده شدن برای معرفی صفحه نمایش های OLED به خط iPad Pro خود در اواخر سال جاری است. یک آیپد مینی OLED تا قبل از سال آینده عرضه نخواهد شد.

ظاهرا هر دو صفحه نمایش سامسونگ و ال جی دیسپلی نمونه هایی از پنل های صفحه نمایش تاشو را به ترتیب در محدوده 6 و 7 اینچ به اپل ارائه کرده اند. اکنون به نظر می رسد اپل می خواهد برای اولین دستگاه تاشو خود بزرگتر شود.

اپل در حال کار بر روی یک تاشو 7-8 اینچی برای سال های 2026-2027 است
گفته می‌شود، اگر یا زمانی که اپل تصمیم بگیرد که این کار را انجام دهد، با توجه به تجربه گسترده‌اش در عرضه پنل‌های تاشو به Samsung Electronics، به احتمال زیاد ابتدا سفارشات پنل‌ها را با Samsung Display انجام می‌دهد. ال‌جی دیسپلی احتمالا یک سال پس از سامسونگ تولید انبوه پنل‌های تاشو برای اپل را آغاز خواهد کرد، البته اگر اپل استراتژی دو عرضه‌کننده را دنبال کند.

احتمالاً در حدود سال 2028، اپل ممکن است یک محصول تاشو 20.25 اینچی را نیز عرضه کند که با نام تجاری iPad یا Mac خواهد بود. البته اندازه 20.25 اینچی به صفحه نمایش داخلی و تاشو اشاره دارد.

علی جیرودی

نویسندگی خبر، هنری است که از عمق دل و ذهن نویسنده سرچشمه می‌گیرد و به جهانی از خوانندگان می‌رسد. علاقه من به این حرفه، نه تنها از آرزوی انتقال اطلاعات و داستان‌ها نشأت می‌گیرد، بلکه از تمایل به ایجاد تأثیر مثبت در جامعه و ارتقاء آگاهی عمومی. هر خبری که می‌نویسم، فرصتی است برای روایت حقیقت، ارائه دیدگاه‌های متفاوت و برانگیختن گفتگوهای سازنده. این علاقه، مرا به دنبال کشف موضوعات جدید و ارائه روایت‌هایی دقیق و جذاب می‌کشاند، و من را در مسیری قرار می‌دهد که هر روز با چالش‌های تازه و فرصت‌های نوین روبرو شوم.

تبلیغات

مقالات جدید

مقالات مرتبط

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

پیشنهاد سردبیر

کتاب شیمی مواد غذایی.